Reference

Bc. Jitka Bajerová, zdravotní sestra

Nedávno jsem si chtěla koupit byt. Jelikož oblasti financí vůbec nerozumím, obrátila jsem se na pana Ing. Lukáše Chylíka. Musím říct, že jsem byla s jeho službami na maximum spokojená.  Příjemný, vždy usměvavý,  ochotný poradit a zodpovědět i moje dosti laické a často se opakující dotazy od člověka, který se ve světě financí nepohybuje a nevyzná. Hypotéku jsme bez problémů vyřídily. Poté mi ještě zkontroloval nastavení investic, vysvětlil mi jaké nedostatky mám v životním a úrazovém pojištění, ohledně fondů, až jsem se divila že „za hodně peněz mám málo muziky“ . Celkově mi otevřel oči ohledně financí a investic. Díky němu jsem zjistila, že člověk který těmto věcem nerozumí, mnohdy zbytečně platí peníze navíc, nebo nesprávné instituci či do kapsy zprostředkovatelům, kteří si ji tzv. namastí. Nyní mi spravuje veškeré finance a neměnila bych. Pokud mám jakýkoli problém, dotaz, můžu se na něj kdykoli obrátit a vždy se setkám s vřelým přístupem. Je to člověk na pravém místě, který své práci rozumí. Vřele doporučuji. Bajerová Jitka

Bc. Andrea Hradilová, ředitelka MŠ

Chtěla bych touto cestu vyzdvihnout profesionální přístup a odbornou pomoc finančního poradce pana inženýra Chylíka. Je to člověk, kterému není jeho klient lhostejný. Pomohl nám vyřídit hypotéku rodinného domu, kde se snažil o vyjednání jeho co nejpříznivějšího výsledku a podmínek směrem k nám, jeho klientům. Způsob a kvalita uskutečňování jeho služeb mě vedly k tomu, že jsem mu svěřila vedení dalších rodinných financí a opět jsem naprosto spokojena. Pan inženýr Chylík byl při našich jednáních vždy naprosto připraven, dokázal nabídnout hned několik kvalitních řešení v dané finanční problematice, ušetřil nám čas i peníze. Patří mu náš dík. Jeho služby můžu vřele doporučit všem, kteří potřebují kvalitního finančního poradce.

Ing. Lukáš Musil, vedoucí logistiky

S panem Ing. Chylíkem spolupracuji již několik let. Řeším s ním komplexní finanční otázky týkající se života celé mé rodiny. Je to člověk, kterému plně důvěřuji a na kterého se mohu plně spolehnout. Toto považuji v dnešním světě finančního poradenství za nejpodstatnější atribut. Oceňuji jeho schopnost vždy nabídnout několik variant řešení. Pokud hledáte skutečného finančního poradce, mohu pana Ing. Chylíka vřele doporučit.

Ing. Pavel Adámek, Ph.D., odborný asistent a lektor

Služby finančního poradce Ing. Lukáše Chylíka využívám od roku 2009. Od této doby aktivně spolupracujeme v oblasti řízení rodinných financí, dle potřeby optimalizujeme zajištění, finanční plány, investice apod.
Pan Ing. Chylík je spolehlivý partner, který disponuje vysokou profesionalitou a odborností v rámci produktových optimalizací a našich potřeb. Jeho časovou flexibilitu a široký přehled na finančním trhu hodnotím velmi pozitivně, vždy jedná v zájmu klienta, jeho požadavků s řešením krátkodobých a dlouhodových finančních cílů. Jeho služby mohu všem doporučit.

Jaroslav Polášek, logistic

Pan Ing. Lukáš Chylík, mi spravuje veškeré finance již dlouhá léta a já doufám, že ještě dlouhá léta bude. Nepatří totiž k těm rádoby finančním poradcům, jenž se v minulosti objevili u mých dveří, udělali nějakou výhodnou smlouvu (pro ně) a již jsem o nich více neslyšel. On se totiž za svou práci nemusí stydět, a proto se u mých dveří objevuje znovu a znovu, dle mých potřeb. A že těch návštěv a konzultací bylo za ty roky nespočet dokládá to, že máme vyřešené otázky bydlení, pojištění, spoření i investic. Vzhledem k tomu že se nám narodil před dvěmi dny syn, očekávám opět jeho brzkou návštěvu, neboť to bude vyžadovat revizi smluv a jistě nějaké nové. Závěrem bych rád potvrdil jeho vysokou profesionalitu, neboť čas od času se mi ozve nějaká nová společnost s tím, že mi samozřejmě zdarma zkontrolují smlouvy a já je s nadšením zvu k nám, abych si otestoval, že mám opravdu ty nejlepší produkty v daných oblastech. Neboť jak se říká, důvěřuj, ale prověřuj! Když potom vidím, že konkurence ani nezná produkty jenž mám, naplňuje mě to pocitem štěstí, že mohu být jeho klientem. Proto nezbývá nic jiného, než Vám vřele doporučit jeho služby.

Tomáš Otáhal, IT administrátor

Pana Ing. Lukáše Chylíka jsem poznal skrze svého zaměstnavatele, od té doby je mi velice dobrou oporou co se týče veškerých finančních záležitostí jako je hypotéka, bankovní účet, pojištění, investice, spoření a mnoho dalších služeb. Když potřebuji zřídit pojištění (jakékoliv od auta, dům až po zdraví mé rodiny), jdu vždy za panem Chylíkem. Velkým bonusem je, že dělá všechny pojišťovny a preference si vybírá svými zkušenostmi. Je důsledný, pečlivý, důvtipný a velice dobře se mi s ním komunikuje. I když si myslíte, že Vaše pojistka je neprůstřelná, opak je pravda a pan Chylík Vám vysvětlí proč. Od roku 2012 mi kompletně spravuje pojistky, hypotéky, půjčky, bankovní účty a investice. Líbí se mi jeho časová flexibilita a možnost řešení spousty věcí elektronicky a jako IT Administrátor to velice oceňuji, nenávidím stání ve frontách na pobočkách. Když už je potřeba, pan Chylík vše připraví a zastaví se ke mě domů s již připravenými papíry, jen přečtu a podepíšu. Pana Chylíka doporučuji všem a zejména i těm, kteří ztratili víru ve finanční poradce, protože pan Chylík je osobnost s velkým O!

Monika Obhlídalová, recepční

Pan Chylík spravuje naše finanční záležitosti přibližně 5 let. S manželem jsme velice spokojení. Pan Chylík kdykoli a rád pomůže s problémem,který nastane. Je flexibilní,velice příjemný a ochotný. Má velký přehled o novinkách ve finančních zaležitostech. Pana Chylíka mohu každému jen doporučit.

Jiří Leifert, jednatel společnosti

Pana Ing. Lukáše Chylíka jsme poznali před 3 lety. Nutno konstatovat, že od té doby dostalo naše finanční poradenství jiný rozměr. Předmětem spolupráce jsou finanční konzultace v oblasti bankovních úvěrů, investic, pojištění zaměstnanců, pojištění firmy, hypotéčního financování aj. Profesionalita, přehled na trhu, schopnosti, důslednost, analýzy a odborné finanční konzultace předurčují p. Chylíka pro vzájemnou dlouhodobou a spokojenou spolupráci. S poskytovanými službami Ing. Chylíka jsme maximálně spokojeni a služby tohoto finančního poradce tak můžeme vřele doporučit.

Jarmila Kačmaříková, vedoucí prodejny

P.Chylík se stará o mé finance již několik let a jsem s prací p.Chylíka více než spokojena.Stará se o všechny členy mé rodiny a dokáže vyřešit i pro mě neřešitelné a vždy mi nabídne několik možností,jak řešit danou situaci.Vše vždy vyřešil k mé spokojenosti. P.Chylík je vždy milý,ochotný a velmi příjemný. P.Chylík spolupracuje i s mými přáteli a mohu jej každému upřímně doporučit.

Petra Toszková, projektový manažer

Přibližně před třemi léty jsme s manželem začali spolupracovat s p. Chylíkem. V prvopočátcích naše spolupráce spočívala v tom, že nám p. Chylík prošel veškeré smlouvy a sjednané pojistky. Já jsem žila do té doby s pocitem, že máme VŠE pojištěné a zabezpečené za relativně dobré ceny. Bohužel tomu bylo trochu jinak. Pojištění, spoření atd. jsme měli zastaralá, drahá a navíc neúplná. Znalosti a informace p. Chylíka na finančním trhu jsou víc než perfektní, vždy má připraveno více variant tak, aby čím jak nejlépe vystihl a uspokojil požadavky klienta. Mne osobně nebaví a navíc zdržuje chodit po různých pobočkách a zjišťovat novinky na trhu. Kdežto p. Chylík má vše zmapované do detailu, jeho přehled je neskutečný. My jsme s manželem díky němu nyní již ve fázi, kdy ze sjednaných produktů začínáme čerpat (spoření, pojistné události atd.). V neposlední řadě musím podotknout, že své pracovní povinnosti, např. mé telefonické nebo mailové dotazy a požadavky, vyřizuje v co jak nejrychlejším termínu, za což si ho nesmírně vážím a spolupráci s ním mohu všem jen doporučit.

Ing. Roman Smutek, referent

Pan Chylík spravuje finanční produkty mé domácnosti druhým rokem a jsem nadmíru spokojen. Jelikož jsem časově hodně vytížený, jsem velmi vděčný za jeho časovou flexibilitu a rychlost zpracování jednotlivých nabídek dle mým požadavků. Velmi si cením jeho znalostí, díky kterým jsem ušetřil nemalé prostředky. Budu rád, když naše spolupráce bude pokračovat i nadále.

Lucie Burdíková, účetní

Se službami pana Chylíka jsem nadmíru spokojena již déle než 3 roky. Pan Chylík mi pomohl zoptimalizovat veškeré moje smlouvy a nyní přesně vím, co k čemu mi slouží. Jelikož při mé profesi nemám čas sledovat novinky a aktuální změny, tak vždy se vším mi pan Chylík ochotně pomohl, tak aby bylo vše v naprostém pořádku. Těším se na budoucí pokračování naší spolupráce.

Kontakty

Ing. Lukáš Chylík
Tel.: 737 814 110
Email: poradce@lukaschylik.cz

Novinky e-mailem

Přihlašte se k odběru newsletteru a získejte zdarma netradiční tipy, jak ušetřit Vaše peníze.